CISSC.EU, to prawdopodobnie najlepsza lista stron WWW którą powinien znać każdy szanujący się internauta. Jeśli uważasz, że Twoja stronna tez powinna dołączyć do tej elitarnej listy, to nic prostszego . Wystarczy że dokonasz zgłoszenia i dołączając wyczerpujący i merytoryczny opis swojej strony, a nasz moderator zadecyduje co dalej .

Odzież BHP i reklamowa

Odzież BHP i reklamowa Jeżeli prowadzisz biznes lub masz firmę produkcyjną potrzebujesz odpowiedniej odzieży dla swoich pracowników. Świat BHP to sklepy detaliczne oferujące odzież ochronną, roboczą oraz reklamową. Wszystkie dystrybuowane produkty BHP pochodzą od zaufanych dostawców i spełniają odpowiednie normy EN.

Proponowane produkty mogą być zaopatrzone w haft komputerowy z logo firmowym. Posiadamy własną hafciarnię i nanosimy haft wysokiej jakości praktycznie na każdej odzieży, w którą da się wbić igłę. Sklep zaopatruje firmy w odzież reklamową i promocyjną.

Świat BHP to także szeroka gama obuwia bhp, trzewików ochronnych, półbutów, sandałów, obuwia zawodowego i gumowego. Proponowane obuwie ochronne jest wyposażone w podnoski metalowe lub kompozytowe, wkładki antyprzebiciowe oraz podeszwy olejoodporne i antypoślizgowe. Dotyczy to obuwia typowego dla pracowników budowlanych jak i produkcyjnych.

Szczegóły strony swiatbhp.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę swiatbhp.com.pl:

Odzież BHP i reklamowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 86